Akıllı Klozet Kapakları

Engelliler ve Özel Durumlar

Fiziksel Engelliler, doğuştan ya da sonradan uzuv kaybı yaşayanlar, fiziksel olarak taharetlenemeyecek kadar engeli olanlar için veya onlara refakat eden yakınları, bakıcıları için büyük kolaylık ve temizlik sağlar. Örneğin trafik kazasında kollarını kaybetmiş bir kazazede için, taharetlenme de yaşayacağı problemlerden biridir. Uzaktan kumandalı modelimizle, ayak parmaklarını kullanarak, ıslak taharet ve sıcak hava ile kurutma işlemi yaparak günlük hayatına devam edebilir.

Askerde uzuvlarını kaybeden bir gazi de aynı travmaları yaşar. Akıllı kapaklarımızı kullanarak onlar da bu önemli sorunlarını çözmüşler ve yaşam kaliteleri artmıştır.

Psikolojik Engeller, eğitebilir özürlüler, kısa bir eğitimle sade iki tuşu kullanarak kolay ve temiz bir taharetlenme olanağına kavuşurlar.

Alzheimer Hastaları gibi kendi taharetlenemeyenlerin aile bireyleri veya bakıcıları  da sadece tuşlara basarak kolay ve temiz bir taharetlenme yapar. Özel bakım merkezleri, özel bakım okulları gibi kuruluşlarda büyük rahatlık ve kolaylık sağlar.

Engelli personel çalıştıran kurumlar, ampüte takımları olan spor klüpleri, tarafından kullanılmaya başlanmış ve memnuniyet yaratmıştır.

Hemoroid rahatsızlığı çekenler için sıcak suyla taharetlenme yaptığından önlemede ve tedavide yardımcıdır.

Kabızlık sorunu yaşayanlar, masaj tuşu ile kabızlık problemi olanlar için büyük rahatlık sağlar.

Hamileler için, özellikle sorunlu hamilelikte, fazla eğilip bükülmeden tuşlar yardımı ile hijyen temiz ve rahat bir  taharetlenme imkanı sunar.

 

Bayanlara özel ön yıkama tuşu ile hijyenik temizlik sağlar, mantar gibi vajinal rahatsızlıkları önler.

Aile bireyleri için mükemmel temizlik ve rahatlık sağlayan akıllı klozet kapakları saydığımız özelliklerin dışında çocuklar ve yaşlılar için vazgeçilmez bir yardımcıdır.

Hastaneler, medikal merkezler, hijyenik üretim yapan kuruluşlarda da ortam temizliği ve personelin kişisel temizliği sağlanır.